TikTok, Metin Paylaşma Desteği Getiriyor

TikTok çoğunlukla kısa biçimli videolarla ünlenmiş olsa da şimdi platformuna yeni bir içerik oluşturma biçimi ekleyerek kullanıcıların metin gönderileri oluşturmasına olanak tanıyor.

Platform, yeni metin gönderi biçiminin, Kamera sayfasındaki yeni bir seçenek aracılığıyla hikayeler, şarkı sözleri, şiirler ve daha fazlası gibi yazılı içerikleri paylaşmanıza izin vereceğini söylüyor. Metin içeriğini, çıkartmalar ve etiketler dahil olmak üzere çok sayıda eklentiyle özelleştirmeni de mümkün olacak.

Yenilik sayesinde çeşitli arka plan renkleri arasından seçim yapabilir, ses ekleyebilir, konum etiketleyebilir, yorumları etkinleştirebilir, Düetlere izin verebilir ve uygulamadaki video veya fotoğraf gönderilerini etiketleyebilirsiniz. Ek olarak, metin gönderilerini daha fazla değişiklik yapmak ve gelecekte yayınlamak için taslak olarak da kaydetmeniz mümkün.

TikTok, geçtiğimiz hafta iPhone için sosyal medya uygulamasına geçiş anahtarı desteği ekledi. Özellik, kullanıcıların TikTok hesaplarına şifre kullanmadan giriş yapmasına olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx