Serdar Akcasu, Inveo Yatırım Holding Hukuk Bölüm Başkanı oldu

Doğru zamanda doğru değerden yatırım yapan yeni nesil değer yatırımcısı Inveo Yatırım Holding’de, Hukuk Bölüm Başkanlığı görevine Serdar Akcasu getirildi.   

 

Değer yaratmayı öncü felsefesi edinen ve yaptığı yatırımlara aynı bakış açısını kazandıran Inveo Yatırım Holding, hedefleri doğrultusunda kadrosunu tecrübeli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak, uzun yıllardır sermaye piyasaları, pazarlama, satış ve finans hukuku alanında birbirinden değerli çalışmalara imza atan Serdar Akcasu’yu Hukuk Bölüm Başkanı olarak kadrosuna kattı. 

 

2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Serdar Akcasu, stajını Birsel Hukuk Bürosu’nda 2003 yılında tamamladı. 2007 yılına kadar aynı büroda avukatlık yapan Akcasu, birçok özelleştirme ve birleşme ile devralma projesinde yer aldı.

 

2007 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. bünyesinde çalışmaya başlayan Akcasu, tüm grup şirketleri için kurumsal hukuk, sözleşmeler hukuku, pazarlama, satış, finans hukuku, sermaye piyasaları hukuku ve müşteri hizmetleri hukuk işlerinden sorumlu olarak Hukuk Müdürü ve Hukuk Direktörü görevlerinde bulundu. Serdar Akcasu, 14 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Inveo Yatırım Holding Hukuk Bölüm Başkanı olarak atandı.

 

Farklı sektörlerden, çeşitli yatırım aşamalarında ve kilometre taşlarında yatırım yapma esnekliğine sahip olan yeni nesil değer yatırımcısı Inveo Yatırım Holding, hızlı büyüyen, ölçeklenebilir ve yenilikçi girişimler, kurucular ve işletmeleri odağına alarak ileri görüşlü girişimlere ve kuruluşlara bilgi ve sermaye yatırımı yapıyor. İnovasyonu daha fazla iş birliği ve sinerji, uyarlanabilir finansal stratejiler ve girişimcilikle birleştiren bir iş yaklaşımıyla çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx