Kemal Kılıçdaroğlu, 248 liderle Van’a gidiyor!

Posted by

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 11’i büyükşehir olmak üzere toplam 248 belediye lideri ile 27-28 ve 29 Mayıs tarihlerinde Van’da bir ortaya gelecek. CHP’nin vilayet, ilçe ve belediye liderlerinin katılacağı toplantıda ana gündem unsuru seçimler olacak.

Sözcü’den Başak Kaya’nın haberine nazaran, CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, “Geçen yıl Gaziantep ve Kayseri’de belediye liderlerimizle bir ortaya geldik. Artık de 3 gün müddetle tüm liderlerimizle Van’a gidiyoruz” dedi ve şunları söyledi:

“Programın birinci gününde belediye liderlerimiz kümeler halinde Van’ın tüm ilçelerine giderek vatandaşlarımızla buluşacak. Çalıştay, cumartesi Genel Liderimizin açılış konuşmasıyla başlayacak. Genel Merkezimizin seçim hazırlıklarını belediye liderlerimize anlatacağız. Akabinde liderlerimizin görüş ve tekliflerini dinleyeceğiz. Seçime giden süreçte atacağımız adımları ele alacağız. Belediyelerimizin 3 yıllık çalışmalarını ve önümüzdeki 2 yılda yapılması gerekenleri de konuşacağız. Emelimiz seçime giden süreçte ortak aklı daima birlikte ortaya koymak”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.