Johnny Depp-Amber Heard arasında yaşanan 50 milyonluk dava film oluyor!

Posted by


Herkesin yakından takip ettiği ve dünyada yankı uyandıran, Depp ve Amber Heard arasındaki 50 milyonluk iftira davası film oluyor. Filmin dijital bir platformda yer alacağı belirtiliyor.

Dava sonucu gündeme uzun süre gelen  Johnny Depp-Amber Heard çifti geçtiğimiz zamanlarda, Hollywood başta olmak üzere dava süreci tüm dünya tarafından yakından takip ediliyordu. 6 hafta boyunca süren ve 50 milyonluk olan dava süreci yaşanmıştı. Yaşanan dava sonucu Jonny Depp’in hızlı bir şekilde itibarı zedelenmiş ve projelerden çıkarılmıştı.

Amerikalı oyuncu Jonny Depp ve Amber Heard çiftinin birbirleri hakkında çarpıcı karalama davası, 1 Haziranda son bulmuştu. Depp’in Heard’e karşı kazandığı dava artık beyaz perdeye taşınıyor.

“THE DEPP/HEARD TRİAL” ADINDAKİ FİLMİN TARİHİ BELLİ OLDU

“Hot Take: The Depp/Heard Trial”( Depp Heard Duruşması) adıyla gösterime girecek olan film, dijital bir platformda yayınlanacağını duyurdu. 30 Eylül de yayında olması beklenen filmin, yönetmen koltuğunda Sara Lohman, senaristliğini ise Guy Nicolucci üstleniyor. Ayrıca Johnny Depp rolünde Mark Hapka, Heard rolünde Megan Davis yer alıyor. Gösterime giren filmde jüri üyeleri ve avukatlar da yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! İlk açıklamayı yaptı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.