İstanbul’da yarın kimi yollar trafiğe kapatılacak

Posted by

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya nazaran, “İstanbul’u Koşuyorum” aktifliğinin Anadolu etabı sebebiyle yarın 06.00-11.00 saatleri ortasında birtakım yollar süreksiz olarak trafiğe kapatılacak.

Üsküdar Harem Kıyı Yolu ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar, Hakimiyeti Ulusala Caddesi (Sahil Yolu ile Selmani Pak Caddesi ortasında kalan kısım) ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Paşalimanı Caddesi ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Kuzguncuk Çarşı Caddesi ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar, Abdullah Ağa Caddesi (Kuzguncuk Çarşı Caddesi ile Kuzguncuk Tünel Çıkışı ortasında kalan kısım) ve bu güzergaha çıkan cadde-sokaklar trafiğe kapalı olacak.

Bu yollara alternatif olarak Selimiye İskele Caddesi, Dr. Eyüp Aksoy Caddesi, Nuhkuyusu Caddesi, Gümüşyolu Caddesi, D-100 kara yolu, Beylerbeyi Abdullah Ağa Caddesi, Hakimiyeti Ulusala Caddesi, Halk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Dr. Fahri Atabey Caddesi kullanılabilecek.

Maltepe’deki miting

Valilik ayrıyeten yarın Maltepe Aktiflik Alanı’nda düzenlenecek “Emeklilikte Yaşa Takılanlar” mitingi nedeniyle saat 08.00 prestijiyle süreksiz olarak trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları da duyurdu.

Turgut Özal Bulvarı (Maltepe Kıyı Yolu), (Büyükyalı Köprüsü ile Piri Reis Caddesi Kavşağı ortasında kalan kısım) ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar trafiğe kapalı olacak.

Büyükyalı Caddesi, Maltepe Bağdat Caddesi ve D-100 ise alternatif olarak kullanılabilecek.

KAYNAK: AA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.