Hastaneye kaldırılan Travis Barker’dan açıklama geldi

Posted by

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırıldığı açıklanan ünlü müzisyen Travis Barker cephesinden açıklama geldi.

Blink-182 kümesinin davulcusu olan 46 yaşındaki Travis Barker, geçtiğimiz Salı günü bilinmeyen bir sebeple hastaneye kaldırılmıştı.

Yakın vakitte 43 yaşındaki reality TV yıldızı Kourtney Kardashian’la evlenen müzisyen, rahatsızlanıp tedavi altına alındığını ve neler yaşadığını toplumsal medya hesaplarından anlattı.

Barker, Instagram Hikayeler’de yayınladığı bir notta, “Pazartesi günü kendimi âlâ hissetmek için endoskopiye gittim. Lakin akşam yemeğinden sonra dayanılmaz bir ağrı yaşadım ve o vakit hastaneye kaldırıldım” dedi.

Kourtney Kardashian, Travis Barker…

Blink-182 davulcusu, endoskopi sırasında “çok hassas bir bölgede çok küçük bir polip çıkarıldığını ve ne yazık ki operasyon sırasında kritik bir pankreas drenaj tüpüne ziyan verildiğini” açıkladı.

Müzisyen, “Bu, pankreas iltihabı manasına gelen önemli bir pankreatit ile sonuçlandı. Ağır tedaviyle şu anda çok daha uygun olduğum için çok çok minnettarım” diye ekledi.

Barker’ın eşi Kardahian da, Instagram Hikayeler’de, “Ah, ne kadar korkutucu ve duygusal bir hafta oldu. Sıhhatimiz her şeydir ve bazen ne kadar çabuk değişebileceğini kabul ediyoruz.”

“Kocamı güzelleştirdiği için evvel Tanrı’ya, bizim için olan tüm dualarınız için, ağır sevgi ve dayanağınız için de size minnettarım.”

“Hastanedeki uzmanlarımıza, hekimlerimize ve hemşirelerimize, kaldığımız mühlet boyunca kocam ve benimle bu türlü kusursuz bir formda ilgilendikleri için çok müteşekkirim” diye yazdı.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.