Esenyurt’ta taksi sürücüsü arayı uzun buldu, bebekli aileyi mağdur etti

Posted by

İstanbul’da yaşanan taksi mağduriyetleri, gün geçtikçe artıyor…

Yaşanan olaylardan bir yenisi, Esenyurt’ta meydana geldi. Teze nazaran, bir aile taksiye binip Bahçelievler’e gitmek istediklerini belirtti.

Taksi şoförü arayı uzak bulup müşterilerine, “Gitmek zorunda değilim.” dedi. Bayan müşteri, olanlara sonlanıp cep telefonunu çıkarıp olayı kayda almaya başladı.

İHA’nın haberine nazaran; bayan müşteri, araçtan inip öteki bir taksi çevirmek zorunda kaldı.

“Bizi araçtan indirdi”

Nida Parıltı Akan isimli bayan, yaşadıklarını şu sözler ile anlattı:

“Esenyurt’tan Bahçelievler’e gitmek istedik. Taksiye bindik küçük bebeğimiz de yanımızdaydı. Bütün materyallerimizi yükledik daha sonra araç şoförü ‘bize nereye gidiyorsunuz’ diye sordu. Biz ‘Bahçelievler’ dediğimizde de ‘ben oraya gidemem’ dedi. Ben de götürmek zorunda olduğunu söyledim. O ise bize götürmek zorunda olmadığını söyledi ve daha sonra bizi araçtan indirdi.


“Bütün taksiciler neredeyse bize çok berbat davranıyorlar”

Kendi yanılgısını bildiğini, daima tıpkı davranışı yaptığını düşünüyorum. Bebeğimiz daha iki aylık bile olmadı. Esenyurt‘daki bütün taksiciler neredeyse bize çok makus davranıyorlar.

“Eşim küfür bilmezdi burada küfür öğrendi”

Eşim yabancı onun yanında küfür ediyorlar. Benim eşim küfür bilmezdi burada küfür öğrendi. Otomobilde bebek olduğunu gördükleri halde sigara içiyorlar ve ben gebeyken de çok makus davranışlarda bulundular. Otomobilde daima sigara içiyorlardı.”


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.