Emre Belözoğlu: Hayat bana büyük laflar etmemeyi öğretti

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Süper Lig’in 33. haftasında Galatasaray’a 1-0 mağlup oldukları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Emre Belözoğlu “50 bin kişi önünde Galatasaray’a karşı oynamak kolay değil. Biz bu kadar bekleyen takım değiliz. Merkez öndeki iki oyuncumuz çok rahat bıraktı. İlk 20 dakika oyun Galatasaray’ın istediği gibi gitti. Sonra pozisyonlar vermedik, pozisyonlar aradık. Avantajlı skoru bulabilirdik. Hamleler yaptık ama oyun geriye gitti. Her oyuncunun istemesi lazım, biz isteyeceğiz. Rakip Galatasaray bile olsa istediğimiz sonuçla ayrılamıyorsak, hepimizin payı var. Tabii ki sorumluluk bende. Savunma takımı değiliz, çocuklar elinden geleni yaptı. Ofansif olarak daha iyi olabilirdik. Yola devam edeceğiz” dedi.

‘BEN FENERBAHÇELİ EMREYİM AMA…’

Emre Belözoğlu ayrıca “İlk 4 için şansımız var. Türkiye Kupası’nı da almak istiyoruz. 49. maçımızı oynuyoruz, Avrupa kupası oynayan takımlar zorlanıyor. Avrupa’da oynayıp bizden daha kötü durumda olanlar var” açıklamasını yaptı.

Emre Belözoğlu, ayrıca, “Ben Fenerbahçeli Emre’yim ama hayat bana büyük laflar etmemeyi öğretti. Asla Galatasaray’ı çalıştırmam demem” sözlerini sarf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir