Beşiktaş’tan Ersin Destanoğlu açıklaması!

Posted by

Spor Toto Muhteşem Lig’de şampiyonluk hedefleyen Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu son maçlarda kaleyi Emre Alim’e devretmişti. Ersin Destanoğlu’nun geleceğiyle ilgili olarak en net açıklama Beşiktaş Sportif Yöneticisi Ceyhun Çıkarı ve menajeri Serkan Erok’tan geldi. Siyah-beyazlılar, Ersin ile mukavele yenilemeye hazırlanıyor.

“ERSİN İLE MUKAVELE UZATIRIZ”

Ceyhun Karı, “Ersin konusunda yapılan spekülasyonlar gerçeği yansıtmıyor. Ersin’in kontrat uzatmama üzere bir durumu aslında yok. Hocamız; Emre, geriden uygun oyun kuruyor diye son iki maç tercih etti. Her oyuncuda olduğu üzere hocanın maç maç tercihleri. Ersin ile konuşup görüşüyoruz. Genç, çok beğendiğimiz paha verdiğimiz kalecimiz. Bunlar karşılıklı. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Yakında kontrat uzatmış oluruz” dedi.

“TEKLİFLER GELDİ”

Genç file bekçisinin menajeri Serkan Erok da Yararı ile örtüşen açıklamada bulundu. Erok, “Ben de Beşiktaş altyapısından çıkıp futbol oynayan biriyim. Bizim için evvel Beşiktaş’ın menfaatleri gelir. Ersin’e şampiyon olduğumuzda ve bu sene de yurt dışından teklifler geldi. Elbette kendisi yurt dışında oynamak istiyor. Bu herkesin hayali. Fakat giderken Beşiktaş’a kazandırmak koşulu ile. Bugün Ersin’e 10 milyon yıllık fiyat verip, ‘İmza atma, Ocak’ta bedelsiz imza atma hakkın var’ dense asla bunu yapmaz. Beşiktaş’ın çocuğu. Buralara bu kulüp sayesinde geldi. Daha 21 yaşında. Gayelerine ulaşır. Tek istediğimiz hakkının verilmesi. Beşiktaş Kulübü ile görüşmelerimiz oluyor ve karşılıklı istek var. Yedek kalması ile alakalı sorun kelam konusu değil. Çünkü ortada uyuşmazlık yok” diye konuştu. (Fanatik)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.