Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu: ‘Türkiye’yi en düzgün formda temsil edeceğiz’

Posted by

Yeni dönem hazırlıkları için 26 Haziran’da Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tesislerinde kampa giren Medipol Başakşehir 15 günlük kampını tamamladı. Kampın son gününde Fraport TAV Antalyaspor ile üçüncü hazırlık maçında alandan golsüz beraberlikle ayrılan Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulundu.

“ÜLKE FUTBOLUNU EN GÜZEL FORMDA TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

Berabere kaldıkları Fraport TAV Antalyaspor maçının akabinde konuşan Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, “İki âlâ ekip. Hoş bir hazırlık maçı oldu. Fizikî manada bizim gereksinimimiz var zira 10 gün sonra çok değerli bir maça çıkacağız. Bu üçüncü hazırlık maçımız. Bir de Konyaspor’la oynayacağız. Dönem başı kendimizi test etmemiz ismine kıymetli bir maç olacak. Herkes elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Daha önümüzde hazırlanabileceğimiz 10 gün var. Çok kıymetli bir maça çıkıp ülke futbolunu en yeterli formda temsil etmek istiyoruz” dedi.

“GÖRDÜKLERİMDEN MEMNUNUM”

Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ise, “Bizim açımızdan değerli bir test oldu. Çok düzgün bir rakibe karşı, bizden hazırlık manasında daha önde olan bir rakibe karşı güzel bir test oldu. Gördüklerimden çok mutluyum. Fizikî olarak da biraz daha kademe atlarsak önümüzdeki günlerde çok daha güzel olacağız” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.