AVM’deki yemek sonrası hayatını kaybeden Ece’nin kardeşi Ege taburcu oldu

Posted by

Belçika’dan tatil için Aydın’ın Didim ilçesindeki yazlık meskenlerine gelen emlak danışmanı Cihan (37) ve Hasret (33) Mercankaya çifti, 13 Nisan’da İzmir’in Gaziemir ilçesindeki restoranda çocukları Ece Melisa ve Ege ile yemek yedi.

Aile, yemeğin akabinde Didim’e döndü. Bir müddet sonra Hasret Mercankaya ve çocukları rahatsızlandı. Didim Devlet Hastanesi’ne birkaç kere giden anne ve 2 çocuğuna teşhis konulamadı. Ece Melisa’nın 17 Nisan’da durumu ağırlaşınca aile, yeniden tıpkı hastaneye gitti.

ECE KURTARILAMAMIŞTI

Ece Melisa ile sıhhat durumu daha yeterli olan annesi Hasret Mercankaya, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne, Ege Mercankaya ise 1 gün sonra Ege Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Hasret Mercankaya taburcu oldu, kızı Ece Melisa ise 18 Nisan’da hayatını kaybetti.

OTOPSİ RAPORU HALA ÇIKMADI

Ece Melisa’nın cenazesi, Manisa’da Kırtık Mezarlığı’nda toprağa verildi. Ön otopsi raporunda mevt nedeni ‘belirsiz’ olarak kayda geçen Ece Melisa’nın ayrıntılı otopsi sonucunun ise beklendiği belirtildi.

EGE’DEN YETERLİ HABER

Öte yandan tedavisi 17 Nisan’dan beri ağır bakımda süren Ege Mercankaya, hayati tehlikeyi atlattı. Ege Mercankaya, 13 Haziran Pazartesi akşam saatlerinde taburcu edildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.