Analist Bu Metaverse Coin’leri Seçti: O Herkesi Devirecek!

Posted by

Geçen yılın Kasın ayından bu yana, neredeyse tüm altcoin’ler %80’den fazla değer kaybetti. Piyasa bu esnada bir dizi metaverse coin ve Web 3 projesinin yükseldiğini gördü. Popüler bir kripto analistine göre şimdi, Solana ve Decentraland tüm rakiplerini geride bırakmaya hazırlanıyor.

Altcoin Sherpa, Solana ve MANA için 2022 tahminlerini paylaştı

Tanınmış kripto para uzmanına göre Solana (SOL), mevcut döngüde diğer projerden daha iyi performans gösterecek. Altcoin Sherpa lakaplı Twitter analisti, Solana fiyatının, Bitcoin fiyatının yönüne bağlı olarak diğer altcoin’lerden daha iyi performans göstereceğini söylüyor. Altcoin Sherpa’ya göre Solana’nın potansiyel yükselişi şimdilik öngörülemez. Ancak analist, SOL’nın yakın bir zamanda 40 dolar direnciyle karışılacağını öngörüyor. SOL 50 dolara ulaşırsa, Sherpa muhtemelen büyük bir düzeltme görmesini bekliyor.

Analist, Solana için aşağıdaki teknik görünümü paylaştı. Yazım sırasında Solana, geçen haftaya göre %28 yükselişe 40.05 dolardan işlem görüyor. Sherpa’nın tahminlerine göre Solana 50 dolarda büyük bir düzeltme görecek.

Altcoin Sherpa, metaverse coin piyasasına da göz atıyor

Decentraland, Altcoin Sherpa’nın iyimser olduğu başka bir altcoin oldu. Analist, dibe vurduktan sonra metaverse coin’in toparlanacağını tahmin ediyor. MANA fiyatı, Haziran ayında 0,74 dolarda dip bulduktan sonra şimdi 0,90 dolardan işlem görüyor. MANA için Sherpa aşağıdaki teknik grafiği paylaştı.

Sherpa’nın daha sonra, farklı bir metaverse coin olan ApeCoin (APE) için tahminleri var. Analist göre, Bored Ape Yacht Club topluluğu için piyasa sürülen Apecoin, 6 dolardan tekrar düşüşe geçebilir. Şu anda, APE 4.44 dolardan işlem görüyor. Sherpa’nın tahminlerine göre Apecoin boğaları en büyük testi 6 dolar bölgesinde verecek.

Bu arada, Sherpa’ya göre Bitcoin için “hala yüksek bir zaman çerçevesi negatif piyasa yapısı” var. Bitcoin fiyatı, bu hafta 17,708.62 dolarla dip bulduktan sonra tekrar 21.000 doların üzerine ulaştı. Kriptokoin.com analizlerin yer verdiğimiz üzere Peter Brandt, Bitcoin’in tekrar 13.000 dolara ulaşacağını söylüyor.

Bununla birlikte, Van de Poppe ayrı bir güncellemede Bitcoin analizlerini paylaştı. “Piyasalar yükseliş ivmesini sürdürürken burada harika bir piyasa ortamı gördüğünü” söyleyen analist, Ethereum’da “önümüzdeki haftalarda” 1.500 dolara ulaşabileceğini sözlerine ekliyor.

Bitcoin’e gelince, Decentrader platformu, Bitfinex borsasındaki balinalar bu alanda talepte bulunarak, bir sıkışma durumunda BTC/USD’nin 200WMA’nın üzerinde “tuzak” olma potansiyelini paylaştı. Firma, genel olarak, kripto “ormandan çıkmamış” olsa da, piyasanın “boğaları cesaretlendiren” sinyaller verdiğini ekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.