Aldatmak dizisi ne vakit başlıyor? Aldatmak dizisi konusu ve oyuncuları

Posted by

Zengin oyuncu takımına sahip olan Aldatma dizisinin birinci tanıtımı geldi. TIMS&M Productions imali olan dizinin takımında yer alan oyuncularda başarısı ile dikkat çekti. ATV ekranlarında yer alacak olan Aldatma dizisinin konusu ve oyuncuları internet üzerinden araştırılmaya başlanması üzerine ne vakit başlayacağı merak konusu oldu.

Aldatmak Dizisi Oyuncuları

Ercan Kesal, Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu’nun oynayacak. Dizinin oyuncu takımındaki öteki isimler şu halde; Eda Özel, Semih Erken, Masal Ayşe Gencer, Batuhan Sel, Canan Ürekil, Arda Atak, Burak Acar, Neyra Kayabaşı, Esin Alpogan, Kerem Müsligil, Merve Altınkaya, Burcu Söyler, Hatice Deniz, Meltem Baytok, Cem Sürgit, Asena Girişken, Feyza Sevil Güngör, Caner Şahin, Yusuf Çim ve Cem Bender.

Aldatmak Dizisi Birinci Kısım Tanıtımı

ATV ekranlarında başlayacak olan Aldatma dizisinin yapımcılığını üstlenen Burak Sağyaşar ve Timur Savcı olurken direktör koltuğunda ise Murat Saraçoğlu, senaryosunda Yıldız Tunç kaleme almaktadır. Heyecanla beklenen dizi Aldatma’nın birinci kısım tanıtımını https://www.youtube.com/watch?v=XHrBEhwDilQ bu adres üzerinden izleyebilirsiniz.

Aldatma Dizisi Ne Vakit Başlıyor?

Yeni dönemde başlayacak olan Aldatma dizisinin birinci kısım tanıtımı yayınlanırken ne vakit başlayacağı da merak konusu oldu. Dizinin birinci kısmı ise 22 Eylül 2022 Perşembe saat 20.00’da ekranlarda yer alacaktır. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.