Akrep Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Akrep Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Münasebet Özellikleri

Posted by

AKREP BURCU İÇİN YETERLİ VE YA MAKÛS EŞLEŞME KİMDİR?

AKREP – KOÇ İLİŞKİSİ

Uyumluluk kelam konusu olduğunda tahminen de en yeterli birliktelik değil, Akrep ve Koç, bir alakayı yürütmek için sahiden çok çalışmak zorundalar. Bu burçların her ikisi de güce aç ve arayışlarında epey hırslı olduğundan, birbirlerine yer açmak ve eşlerinin hislerine hürmet duymak için orta bir yol çizmeleri gerekir. Dışa dönük ve açık kelamlı bir Koç, içe dönük ve duygusal Akrep’in tam zıddıdır; bu nedenle, bu gizemli bağın yürümesi için bir ateşkes çok gereklidir.

AKREP – BOĞA İLİŞKİSİ

Her ikisi de son derece tutkulu ve güce aç Zodyaklar olan Akrep ve Boğa ortasında sağlam bir ilgi kurmanın temel bileşeni vakittir. Her iki burcun da yaklaşımlarında epey katı ve inatçı oldukları gerçeği göz önüne alındığında, esneklik ve ahenk sağlama, boşluğu doldurmanın ve sağlıklı bir bağı beslemenin katalizörü olacaktır. Bir bağ kurulduğunda, tutku ve içtenlikle dolu olacaktır.

AKREP – İKİZLER İLİŞKİSİ

Akrep ve İkizler, zihinsel ruhlarındaki büyük farklılıklar nedeniyle doğal olarak en uyumlu işaretler değildir, fakat bir bağlantı kurmak için önemli eforlar gösterirlerse, ara kat edebilir. Akrep, daha uyumlu ve dışa dönük İkizler ile buz kırmaya yönelik bâtın ve manipülatif eğilimlerinden kurtulmaya gereksinim duyacaktır. İkizler, çapkın halleriyle Akrep’in inancını kırmamak için biraz dikkatli olmalı. Bunu başarırlarsa, derin duygusal bağ ve yakınlık içeren bir ilgi olacaktır.

AKREP – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Bu çift, astrolojideki tüm burçların üzerinde en uyumlu çift olarak bilinir. Aranızdaki bağ o kadar ince ki ikiniz de birbirinizin zihnini çok uygun okuyabiliyorsunuz. Bir ilgi için aşk mantığınız şeffaflığı korumaktır. Genel olarak, Yengeç ve Akrep uyumlu zodyak eşleşmeleridir. Yengeç Akrep ile her vakit inançta ve korunmuş hissedecek ve Akrep her vakit Yengeç tarafından sevildiğini ve beslendiğini hissedecek. Tipik iniş ve çıkışlara karşın, ikiniz nitekim uzaklık kat edebilirsiniz.

AKREP – ASLAN İLİŞKİSİ

Muhtemelen Zodyak’ın en ağır belirtilerinden ikisi, Akrep ve Aslan’ın aşk cephesindeki uyumluluğu, şayet birbirlerinin güçlerini kullanırlarsa büyülü olabilir. Farklı ögelerden gelen bu işaretlerin her ikisi de çok fazla hürmet, dikkat ve sevgi gerektirir. Tek fark, Aslanlar daha gösterişli ve dışa dönükken, Akrepler biraz daha içe dönüktür. Birbirlerinin kişiliklerini tamamlayabilirlerse, kırılmaz bir münasebet kurmak için uzun bir yol kat edebilirler.

AKREP – BAŞAK İLİŞKİSİ

İkiniz de potansiyel bir eşleşmesiniz. Bir toprak ve su işareti çifti olarak Akrep ve Başak, birlikte her vakit uzun bir yol kat etmez. Özellikleri hakkında konuşursak, her vakit kişiliğin önemli tarafındadırlar. Astrolojiye nazaran, toprak ve su ikilisi güzel bir biçimde karışır ve eşleşir. Akrep sabitse su ilgiye duygusal derinlik getirirken, Başak değişken bir toprak olmak istikrar ve esneklik getirecektir. Bununla birlikte, ikiniz de eksiksiz ilgiyi yaratmak için gayret gösterecek olan taahhüt odaklı işaretlersiniz.

AKREP – TERAZİ İLİŞKİSİ

Akrep ve Terazi, zodyak kardeşliğindeki tüm işaretler ortasında en esaslı iştiraklerden birini kurabilir. Bu işaretler, doğal özellikleriyle birbirlerini eksiksiz bir biçimde tamamlayabilir. Terazi, duygusal olarak yüklü Akrep’e istikrar sağlayabilirken, Akrep, bazen dayanıksız olan Terazilere hayatta daha düzgün odaklanma ve karar verme konusunda yardımcı olabilir. Özetle bu ilgi, duygusal bağın beslediği uzun müddetli bir birlikteliğe dönüşmeyi vaat ediyor.

AKREP – AKREP İLİŞKİSİ

Aynı burçtan iki ağır tutkulu varlık bir ortaya geldiğinde, ilgi güzel ya da berbat bir dönüş alabilecek bir seyahatin sürat treni olabilir. Bir ortaya gelen iki akrep, birbirine sonuna kadar takıntılı olacak ve samimiyet dolu bir bağ yaşayacaktır. Gizemli oldukları bilindiğinden, olumlu güçlerini birbirlerinin düzgünlüğü için kullanmaya ve olumsuz özelliklerini sıkı bir kapak altında tutmaya dikkat etmeleri gerekecektir.

AKREP – YAY İLİŞKİSİ

Akrep ve Yay, farklı tabiatlarına karşın onları bir ortaya getirebilecek birtakım ortak özelliklere sahiptir. Duygusal olarak yüklü bir Akrep, bir bağlantıya girmeden evvel bu derin güvenlik hissini elde etmelidir, bu da kolay giden bir Yay için çok fazla bir muahede olabilir. Bu nedenle, bu iki zodyak ortasında sağlam bir ilginin temelleri ortasında eşit bir oyun alanının ortaya çıkması gerekir. Birinci mani aşıldığında, bu arkadaşlık heyecan ve macera dolu bir seyahat olabilir.

AKREP – OĞLAK İLİŞKİSİ

İkiniz de seksi bir eşleşmesiniz! Akrep ve Oğlak, birbirleriyle altmışlık burçlar olarak ve Oğlak’ın Akrep’in yöneticilerinden biri olan Mars’ı yüceltmesi nedeniyle özel bir cinsel bağı paylaşır. Çoklukla aşk bağlarından vazgeçme eğilimindesiniz, lakin en uygunu güçlü çiftler hakkında konuşulduğunda. Akrepler ve Oğlaklar, omurdaki fikir ve kararlarında en çok senkronize olurlar. Bununla birlikte, Akrep ve Oğlak, zodyaktaki en önemli işaretlerden ikisidir ve bu da kayalık bir başlangıç ​​yapabilir.

AKREP – KOVA İLİŞKİSİ

Çok az ortak noktası olan iki zodyak, mümkün olan en düzgün aşk eşleşmesini oluşturamayabilir, lakin eşleşmeleri kimi sıra dışı ancak büyüleyici ilgiler ortaya çıkarabilir.

Son derece farklı kişilikleri nedeniyle birçok sürtüşme olabilir, lakin farklılıklarını aşmak ve daha pratik ve daha az duygusal olabilecek bir bağ kurmak için gereğince güçlü iradeye sahiptirler. Akrep’in hayata mistik ve içe dönük yaklaşımı, katiyetle daha açık ve idealist Kova ile çarpıcı bir tezat oluşturuyor.

AKREP – BALIK İLİŞKİSİ

Bu çift, en düzgün yaratıcı ortak çalışma olarak bilinir. Her türlü işte, ikiniz de en âlâ halinizi diğerlerine gösteriyorsunuz lakin aşkta her vakit yakın ve utangaç bir bağ sürdürme eğilimindesiniz. Akrepler ve Balıklar, konfor bölgesi düzeyleri hakkında konuştuğumuzda kutuplardır, fakat bağları hakkında konuştuğumuzda klonlanırlar. Aşık Akrep ağır, sıcak ve soğuk ve bazen takıntılı. Öte yandan, Aşık Balık, etkilenebilir, kaçan ve bazen şehittir. Çiftin üzerinde bir dönüş olduğuna inanılıyor zira bir kere derinden ilgili olan Balık ve Akrep asla sahiden bırakmaz – gelecek yıllar boyunca hayallerde tekrar ortaya çıkar.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.